KD Combo LLC, a přichází dítě životní styl značky, oznámila vydání své 17-kus Coming Home Collection dne 18. října 2016. Velmi očekávané kolekce je určen pro nové maminky, nebo jej znovu matek, se slabostí pro módu. "Naši zákazníci milovali naše klasické autopotahů, představovat kaskádových volánky, které jsou ideální pro malé holčičky," říká návrhář Kyrsten Robbins. "Dostali jsme spoustu žádostí o více mužských krytů a opravdu se necítil, že jsme měli perfektní odpověď, až teď! Tyto nové speciálně tvarované autopotahy jsou všechny vztek a jsou genderově neutrální. "

Na 5 styly speciálně tvarované autopotahy jsou exkluzivní k KD Combo. 4 ks vzor byl navržen s čerstvým materiály, jednoduché použitelnosti a tvarován tak, aby se minimalizovalo roztažení a přebytek tkaniny přes zavěšení. Čtyři kusy umožňuje rozložení napětí přes 4 švů na rozdíl od standardní 2 ks alternativy.

Je to důležité pro maminky mají možnost nastavit své sedadlo automobilu v lékařů kancelářích, restauracích a na mokrých dnech bez obav o jejich kryt dotýká země. Tři styly mají středně těžká textil izolovat lépe v chladnějších temps, zatímco další 2 lehké možnosti jsou v máslově měkké dres. Tvar těchto krytů se perfektně hodí kolem autosedaček poskytuje příjemné místo pro děti spát, bonus zárodečné bariéru a nebudou hodit do větru.

Konečným úkolem, pro KD Combo, se vytváří vzor pro své zákazníky, které by byly multi-funkční. Jsou hrdí na to, říci, mise splněna! Přizpůsobené na míru Fit byl navržen s pečovatelskou službou Mamas v mysli. To může fungovat jako 360 ° ošetřovatelské kryt, pokud je to žádoucí.

"Jsme nadšeni pro zahájení Coming Home Collection, že naši fanoušci čekali měsíce po dobu. Vím, že naši zákazníci budou milovat mít něco zvláštního ve svých nemocnicích pytlích nebo krátce po příchodu jejich maličkým. Tyto autopotahy jsou odlišné od čehokoliv jiného v tomto odvětví, "říká Kyrsten. Je KD Combo důležité poskytovat produkty, které splňují standardy mámy z jednoduché, pohodlné a funkční. "Máma je potřeba komfort, a to zejména v těch prvních měsíců rodiny přivítá doma jejich novorozence (y)," říká Danny Robbins, majitel KD Combo.

Zvlněném autopotahy jsou klasický padák styl značky KD Combo. Další tři sezónní barvy se uvolní, kromě svých 5 nejoblíbenějších pevných látek. Pozitivní odpověď na pravých kožených pásků s mosazi na zapínání, označují tyto styly budou rychle vyprodána. Coming Home Collection má také styly s novou květinovou příslušenstvím umístěným na kultovní levé straně.

KD Combo je spokojen s počátečním příjmu Coming Home Collection a nemůže dočkat, až si jejich krytu do rukou svých zákazníků.

O KD Combo

Danny & Kyrsten Robbins, manžel a manželka duo, se sídlem KD Combo v létě 2015. Kyrsten absolvoval s bakalářským titulem v Interior Design s láskou k high-end textilu a vytvoření vzoru. Danny Robbins 'MBA a podnikatelský duch pohonem pár vpřed s kreativního myšlení v současných trendů. KD Combo je rozvíjející se dítě zásadní značka, která vytváří návrhář dětskou autosedačku obaly na naleštěném maminku.

interaktivní tabule interaktivní tabule